Jdi na obsah Jdi na menu
 Trendy účesy hlavně roku 2006

Podívejte se na účesy Miss!

Ofiny a asymetrické střihy

Účesy jsou jemné, poddajné, zlehka rámují obličej. Z výsluní odchází klasické mikádo a ostré střihy a střídají je ležérní dlouhé ofiny. Ty se stříhají se do kulata nebo asymetricky tak, že padají šikmo přes celé čelo. Asymetrické střihy jsou vhodné pro dlouhé i krátké vlasy. Vyzkoušet můžete i účesy, které snadno zvládnete samy.

Barvy a odstíny účesů

Syté odstíny nahrazují světlé, přirozené. Trendové jsou odstíny mědi, skořice, čokolády, karamelu a oříšku. Vzorem jemnosti a přirozenosti je slunečná blond. Láká-li vás prodloužení vlastních vlasů - klikněte sem. Je možné kombinovat teplé i studené odstíny. Hnědé vlasy oživí například světle hnědé proužky, blond kadeře zvýrazní proužky mírně nafialovělé.

Melírování

Dávno už neletí melír typu "přechod pro chodce". Přirozenější je jemné zesvětlení pramenů, které splývá s ostatními. Ne na všechny typy tváře se ale hodí stejný druh melíru. Máte-li obličej kulatý, opticky jej zeštíhlí tmavší pruhy na horních a spodních pramenech. Trojuhelníkovému prospěje prosvětlení pramenů kolem tváře. Promelírování vlasů jen do úrovní uší odvede pozornost od špičaté brady. Podlouhlý obličej rozšíří pruhy silnější a o odstín světlejší než je vaše barva vlasů. Hranatému obličeji prospěje zesvětlení spodní části vlasů.